Kurumsal

Kaliteli üretim ilkesi ile kurulmuş olan GÜMÜŞ GÜL BRANDA VE ÜST YAPI SİSTEMLERİ bu sektörde 2005 yılından beri siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Hep daha iyisini yapmaya çalıştık ve çalışmaktayız.

Kısa sürede, hızlı teknolojik bir gelişim göstererek branda ve üst yapı konusundaki başarıları ile sektörün lideri konumuna gelmiştir.

Hedefimiz, müşteri beklentilerini en doğru şekilde tespit edip, bu beklentilere dürüstlük ilkelerinden ve kaliteden taviz vermeden cevap verebilmektir.

Satışını yapmakta olduğumuz ürünlerin zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak imalatı ve teslim edilmesi vazgeçilemez olup ayni şekilde satış sonrası teknik desteğin ve servis hizmetlerinin de zamanında ve kusursuz olarak verilmesi kalite anlayışımızın değişmez bir parçasıdır. 

'KALİTE' tüm çalışanların gönüllü desteği ve sorumluluk bilinci ile sağlanır ve sürdürülür. GümüşGül Branda olarak bu bilinci ve sorumluluğu taşıyan personelimizle, takım ruhu içerisinde şirketimizin hedeflerine ulaşmak için çalışıyoruz.

GümüşGül Branda her zaman yeniliğe ve değişime açıktır. Bu yöndeki çabaları destekleyerek müşterilerine en iyisini sunma gayreti içindedir. Bu gayretinin karşılığını da uzun vadeli müşteri bağlılığını sağlayarak almaktadır.

Temel hedefimiz sürekli gelişerek ve farklılık yaratarak pazarda daha da büyümektir.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 gumusgultente.com